Ceny i rezerwacja Gwarancja najlepszej oferty

Strefa dla dzieci

Do dyspozycji oddajemy doskonale wyposażoną strefę zabaw dla dzieci z licznymi atrakcjami i animacjami prowadzonymi przez profesjonalne opiekunki.

Czym jest Kidz Fun

Kidz Fun oferuje szereg atrakcji dla dzieci i młodzieży. Jego centralną część zajmuje Miękka Jaskinia – specjalna konstrukcja obita miękkim wykończeniem układająca się w labirynt złożony z ciekawych, abstrakcyjnych kształtów. Znajdują się tu także: scrabble magnetyczne – rozrywka idealna dla całej rodziny, sala rekreacji ruchowej i zajęć

zorganizowanych – odbywają się tu warsztaty plastyczne, muzyczne, taneczne i sportowe, sala Play Station z dwoma stanowiskami do gry, symulatorami i telewizorem, na którym można oglądać bajki, strefa gier grupowych, w której dostępne są stoły do piłkarzyków, miejsce wypoczynku dla rodziców.

Codzienne zajęcia dla dzieci

Zapraszamy rodziców i dzieci do Kidz Fun w Hotelu Platinum. Codziennie proponujemy wyjątkowe tematyczne zajęcia. To świetny pomysł na doskonałą zabawę z dziećmi!

Kidz Fun

Gości hotelowych zapraszamy na zajęcia bezpłatnie. Pozostałe osoby obowiązuje cennik jak poniżej – zapraszamy do zabawy!

Wstęp do Kidz Fun – już od 10 PLN!
Zapytaj o szczegóły
Masz jakiekolwiek pytanie? Skontaktuj się z nami!
Tel.: 89 642 36 76
Email: kidzfun@hotelplatinum.pl

Cennik Kidz Fun

Bezpieczeństwo w Kidz Fun

Rodzinne centrum zabaw Kidz Fun posiada monitoring, dzięki któremu rodzice mogą obserwować bawiące się dziecko w wewnętrznym kanale TV.

Oferty specjalne

Pokaż wszystkie oferty

Zamów zniżki na maila i oszczędzaj

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij